Kontakt info

nimi perekonnanimiamettelefone-mail
Aleksandr Bõstrjakettevõte juhataja3924081aleksandr.bostrjak@meke.ee
Ljubov Artejevapearaamatupidaja3974588ljubov.arteeva@meke.ee
Vadim Kovalev tehnilise osakonna juhataja 5525217 vadim.kovalev@meke.ee
Tatiana Malinina heakorra ja puhastuse teeninduse osakonna juhataja 58085516 tatiana.malinina@meke.ee
Anna Hrustaljova administratiivosakonna juhataja/asjaajaja 3924364
5545321
anna.hrustaljova@meke.ee
Ljudmila Gussarova elamufondi spetsialist 3971860 ljudmila.gussarova@meke.ee
Olesja Alicia Käro klienditeeninduse spetsialist 3971279
5525218
alicia.karo@meke.ee
Ljudmila Hrustaljova majahaldur 5545323 ljudmila.hrustaljova@meke.ee
Elena Dremkova majahaldur 5545322 elena.dremkova@meke.ee
Marina Tikhomirova raamatupidaja (korteriüür)   3924366 marina.tikhomirova@meke.ee
VESI näitude vastuvõtt   info@meke.ee
AVARII-DISPETŠERITALITUS ööpäevaringne tellimuste vastuvõtt 3924400, 55566166

Tööaeg E-R 8:00-17:00, lõuna 12:00-13:00
Juhataja vastuvõtule toimub eelregistreerimine telefonil 39 24 364